Ulotki powielane na ksero. Czy to się opłaca?

Wielu początkujących biznesmenów chcących reklamować swoje usługi i jednocześnie nie posiadających zbyt wielkich środków na reklamę, decyduje się na najprostszą formę ulotek, a mianowicie ulotki reklamowe zaprojektowane samodzielnie, wydrukowane na drukarce i kserowane. Takie działanie nie ma sensu. Wbrew pozorom, ulotki tego typu wcale nie muszą być dużo tańsze od profesjonalnych, a bez wątpienia są dużo mniej atrakcyjne.

Tanie ulotki z drukarni

Przed podejmowaniem decyzji o kserowaniu ulotek, warto zapoznać się z ofertami firm poligraficznych i drukarni. Drukowanie ulotek Kraków nie musi być drogie. Kilka tysięcy profesjonalnych i pięknie zaprojektowanych ulotek można mieć już za kilkadziesiąt złotych. Druk ulotek Kraków może być tańszy lub droższy, między innymi z uwagi na wielkość ulotki i zamówienia oraz opcje zadrukowania. Ulotki jednostronne są rzecz jasna tańsze niż dwustronne.

Druk ulotek online

Szukając firmy, która wydrukuje ulotki za niewielkie pieniądze, warto spojrzeć na oferty zamieszczane w Internecie. Druk ulotek można przecież zlecić nawet firmie z innego końca Polski. Wykonane, zostaną dostarczone pocztą kurierską a koszt zamówienia może być dużo niższy niż w innym rejonie kraju. Więcej na CopyShop.Kraków.pl.